• به بزرگترین فروشگاه آپشن و لوازم جانبی خودرو در ایران خوش آمدید,
خلاصه خبر:
گروه ناجا: شخصي كه با معرفي يك دستگاه براي كاهش مصرف سوخت اقدام به كلاهبرداري افراد كرده بود توسط پليس آگاهي استان خراسان جنوبي شناسايي و دستگير شد، به گزارش ...
متن کامل خبر:
بسمه تعالی دستگيري كلاهبردار فروش دستگاه كاهش مصرف سوخت قلابي

گروه ناجا..شخصي كه با معرفي يك دستگاه براي كاهش مصرف سوخت اقدام به كلاهبرداري افراد كرده بود توسط پليس آگاهي استان خراسان جنوبي شناسايي و دستگير شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس به نقل از اداره اجتماعي پليس آگاهي ناجا، سرهنگ بيجاري رئيس پليس آگاهي استان خراسان جنوبي در بيان جزئيات اين خبر گفت: اخيراً فردي ناشناس با تماس تلفني از تهران به شهروندان اعلام داشته كه از شركت بهينه سازي مصرف سوخت تماس مي گيرم و پيرامون يك دستگاه كاهش مصرف سوخت براي مالكين خودرو توضيحاتي ارائه داده و در صورتي كه مالك خودرو مايل به دريافت دستگاه مذكور، دستگاهبوسيله پيك به او تحويل داده و وجه را دريافت مي نمايد. اين دستگاه كه فاقد كارايي بوده شكايت مصرف كنندگان را بدنبال داشت، در پي اين شكايات فرد توزيع كننده را دستگير كردند، متهم بنام ( ح – ك )‌ در اظهارات خود بيان داشت كه وي پيك مخصوص يك شركت تجارتي مي باشد و مسئول شركت فردي به هويت ( ر – گ )‌ مي باشد به او تعدادي دستگاه براي رساندن به آدرس هاي ذكر شده داده است و از نحوه كار اطلاعي ندارم و تا به حال تعداد 30 دستگاه در خراسان جنوبي و 60 دستگاه در خراسان رضوي به فروش رسانده ام، در ادامه يك راننده تاكسي شناسايي شد كه دهها دستگاه تحويل وي بود و گفت، براي شخصي بنام ( ح – ك ) ‌كار مي كنم. سرانجام در بازرسي از محل سكونت وي تعداد 150 پاكت با آرم شركت تجاري، تعداد زيادي فاكتور فروش و برگه بيمه نامه و آگهي تبليغات مربوط به دستگاه فوق كشف گرديد.

در اين رابطه پرونده تشكيل و به دادسرا ارسال گرديد كه متهم با قرار مناسب روانه زندان شد.

*** هر گردی گردو نیست ***

شهروندان عزیز: توجه کنید قطعه کاهش مصرف سوخت خود را از شرکت های معتبر بگیرد به همراه گارنتی و خدمات پس از فروش نمایندگی مجاز و قیمت مناسب

با تشکر و سپاس مدیریت فروشگاه کرمان بگز

آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:11027
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است

بسمه تعالی


با سلام..

خریدار عزیز

به اطلاع می‌رساند با توجه به نوسانات زیاد (بازار ارز)، قیمت محصولات دچار تغییرات زیادی شده است و جهت اطلاع از هرگونه (قیمت روز کالا) قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید و بعد از دریافت (قیمت روز) با هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه کالای مورد نظر خود را ثبت نمایید.


با توجه به نوسانات بازار ارز و نوع خدمات رسانی فروشگاه قیمت ها بصورت لحظه ای بروز رسانی خواهد شد و قیمت هم اکنون فروشگاه برای تمام کالاها صحیح نمی باشد.

با تشکر و سپاس
پشتیبانی فروشگاه ایران بگز

×